Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Duszpasterze parafii św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1,5% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

 

Nasza scholka składa się z 47 dziewczynek parafii Niedźwiedź.
Chodzimy do Szkoły Podstawowej i do Gimnazjum.

Swoim śpiewem chwalimy Pana Boga na mszach świętych dla dzieci o godz. 9.00 przez cały rok liturgiczny. Wtedy też można usłyszeć owoce naszej pracy, a trzeba jej włożyć sporo. Co piątek spotykamy się w salce Jana Pawła II, aby uczyć się pieśni. Na flecie przygrywa nam Julcia Krzan a na gitarze pani Agata Napora, która czuwa nad  przygotowaniem pieśni i jego nauką . Wielką pomoc otrzymujemy również od p. Kasi Pająk, która od zawsze z nami pięknie śpiewała i śpiewa, a obecnie jest już studentką. Nad czystością i estetyką naszych strojów czuwa p. Stasia Liberda i p. Ania Hanula. Opiekę duchową sprawuje nad nami ks. Proboszcz Marek Wójcik, a wcześniej s. Teresa Jacek oraz s. Maria Rokosz.

Wszystkim, którzy nam pomagają i pomagali, bardzo dziękujemy.

Na zakończenie roku szkolnego ks. Proboszcz sponsoruje nam wycieczkę. W tym roku pojechałyśmy do Czernej i do Tyńca.

W scholce obecnie śpiewają:

Katarzyna Krzan, Aleksandra Krzan, Julia Krzan, Malwina Misiura, Kościelniak Marcelina, Podoba Oliwia, Sutor Zuzanna, Michalczewska Katarzyna, Zając Oliwia, Czech Julia, Michalczewska Wiktoria, Misiura Marcelina, Hadwiczak Zuzanna, Liberda Wiktoria, Gaweł Partycja, Hanula Katarzyna, Krzan  Karolina, Hanula Karolina, Krzan Anna,  Paulina Krzan,  Magdalena Pająk,  Natalia Stróżak,  Potaczek Weronika,  Karolina Szczypta, Patrycja Wsół Basia Krzysztofiak, Marlena Strama, Kinga Kacik, Nadia Drus, Kasia Starmach, Sylwia Więcławek, Marysia Wielowska, Aleksandra Wielowska,

W tym roku do scholki zostały przyjęte:

Magdalena Krzan, Joanna Szwaja, Paulina Zając, Zuzanna Jamróz, Kinga Złydaszyk, Julia Nowak, Zuzanna Michorczyk, Kamila Ogiela, Aleksandra Aksamit, Anna Starmach, Martyna Kosiba, Gabriela Kosiba, Agnieszka Kacik, Magdalena Wsół.

Wszystkie dziewczynki, które chciałyby śpiewać z nami na chwałę Bożą zapraszamy na próby
w piątek o godz. 1500. Lista jest zawsze otwarta.

 

 

 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu