Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

W niedzielę 12 stycznia 2020 r. o godz. 14 w naszym kościele parafialnym w Niedźwiedziu odbył się konkurs kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci. W tym roku uczestniczyły też klasy ze Szkoły Podstawowej z Niedźwiedzia. Śpiewając kolędy razem rozpoczęliśmy to nasze radosne spotkanie - kolędowanie przy żłóbku Jezusa, a potem już solo, jako klasy czy zespół - były wykonywane kolędy, które oceniały w tym roku: s. Agnieszka, p. Kazimiera i p. Joanna /a miały dużo do roboty/. W kolędowaniu pomagał nam zespół muzyczny naszych 6 chłopaków, przygrywając i śpiewając oraz ks. Dominik, s. Teresa i s. Justyna. Cieszyła nas ogromna frekwencja uczestników i parafian w tym roku na tym konkursie - za to więc Wam wszystkim - Bóg zapłać!

Solistów było w tym konkursie 12 osób, zespołów zaś 10 oraz klasy ze Szkoły podstawowej w Niedźwiedziu: kl.III, kl. Vb, kl. VIb, kl. VIIIa i VIIIb. Wielką radość sprawił nam wszystkim występ malucha Jasia Przybytek 3 latka.

W tym roku Grand Prix zdobył zespół - Konrad i Kalina Klimek.

I miejsce solo

Domagała Maria, Kacik Agnieszka

II miejsce solo

Joanna Piwowar, Kacik Karolina

III miejsce solo

Kraus Marcelina, Kuczaj Zuzanna

I miejsce zespół

Sochacka Magdalena i Lilianna oraz Michorczyk Oliwia

Joanna i Patryk Liberda

II miejsce zespół

Bolisęga Emilia i Igor

Haras Krystian i Tucka Paulina

III miejsce zespół

Potaczek Emilia i Agnieszka

Adamczyk Sebastian i Zapała Tomasz

Na zakończenie ks. Proboszcz udzielił wszystkim błogosławieństwa i po odśpiewaniu kolędy: Podnieść rączkę Boże Dziecię... wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do zbiorowego zdjęcia a zwycięzcy Konrad i Kalina Klimek śpiewali nam kolędę - Maryjo czy Ty wiesz...

Bóg zapłać Wszystkim - za wspólne kolędowanie przy żłóbku Jezusa Chrystusa

  

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu