W niedzielę 12 stycznia 2020 r. o godz. 14 w naszym kościele parafialnym w Niedźwiedziu odbył się konkurs kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci. W tym roku uczestniczyły też klasy ze Szkoły Podstawowej z Niedźwiedzia. Śpiewając kolędy razem rozpoczęliśmy to nasze radosne spotkanie - kolędowanie przy żłóbku Jezusa, a potem już solo, jako klasy czy zespół - były wykonywane kolędy, które oceniały w tym roku: s. Agnieszka, p. Kazimiera i p. Joanna /a miały dużo do roboty/. W kolędowaniu pomagał nam zespół muzyczny naszych 6 chłopaków, przygrywając i śpiewając oraz ks. Dominik, s. Teresa i s. Justyna. Cieszyła nas ogromna frekwencja uczestników i parafian w tym roku na tym konkursie - za to więc Wam wszystkim - Bóg zapłać!

Solistów było w tym konkursie 12 osób, zespołów zaś 10 oraz klasy ze Szkoły podstawowej w Niedźwiedziu: kl.III, kl. Vb, kl. VIb, kl. VIIIa i VIIIb. Wielką radość sprawił nam wszystkim występ malucha Jasia Przybytek 3 latka.

W tym roku Grand Prix zdobył zespół - Konrad i Kalina Klimek.

I miejsce solo

Domagała Maria, Kacik Agnieszka

II miejsce solo

Joanna Piwowar, Kacik Karolina