Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

W dniu 18 grudnia 2019 r. o godzinie 14 na „Starej Plebanii” po raz kolejny odbyło się spotkanie wigilijne dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych z terenu Gminy Niedźwiedź. Ksiądz Proboszcz Marek Wójcik oraz p. Zofia Szymańska Kierownik GOPS w Niedźwiedziu powitali wszystkich zebranych. Następnie ks. Proboszcz odczytał fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Pańskim, aby wszystkich wprowadzić w ten wyjątkowy, świąteczny nastrój. Kolejno mali górale z Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie przedstawili przygotowany na tę okoliczność program artystyczny, złożyli piękne życzenia wszystkim przybyłym gościom i obdarowali ich ręcznie wykonanymi kartkami Bożonarodzeniowymi. 

Kolejno życzenia złożyli: Ks. Proboszcz, Kierownik GOPS oraz Pan Wójt i wszyscy wspólnie łamali się opłatkiem. Całą uroczystość  upiększał zespół regionalny „Spod Turbaca”, który wszystkich zachęcił do wspólnego kolędowania. Po życzeniach ks. Proboszcz pobłogosławił posiłek i wszyscy w miłej atmosferze zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Wśród dźwięku kolęd, wspólnych rozmów przybyli goście miło spędzili czas, na koniec otrzymali skromne upominki.
Zdjęcia w galerii.

Dziękujemy wszystkim sponsorom: Radzie Sołeckiej Wsi Podobin, ZPO w Podobinie,
grupie wolontaryjnej przy ZPO Podobin, GOPS w Niedźwiedziu, Gminnemu Centrum Kultury w Niedźwiedziu,
Firmie „Anka”, ks. Proboszczowi, Państwu Bożenie i Jackowi Potaczek, Pani Teresie Rusnak.

Za pomoc w organizacji niniejszej imprezy dziękujemy:
p. Karolinie Napora, p. Katarzynie Wsół, p. Beacie Krzan, p. Wioli Loch, p. Monice Cieniawskiej - Napora,
p. Małgorzacie Potaczek, p. Annie Barzyk, p. Teresie Chryc, p. Marii Michalczewskiej, p. Stanisławie Cieniawskiej.

op. Małgorzata Potaczek 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu