„Jesteśmy rękami Boga, nie tylko przez konkretny dar, ale także przez uśmiech, dobre spojrzenie, modlitwę.
Chrześcijaństwo polega na tym, żeby Ewangelię wprowadzać w czyn. Z tego nie możemy się rozgrzeszać.

Ks. Dariusz Raś

Dziękujemy

Czynienie dobra sprawia, że świat w naszych oczach staje się piękniejszy, my stajemy się wrażliwsi na drugiego człowieka i wyczuwamy, kiedy zachodzi potrzeba, by komuś pomóc.
Po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego – 2019.  Zebrano - 3.262,82 zł kwota zostanie przekazana na wyjazd naszych podopiecznych.
Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość. Składamy najserdeczniejsze podziękowania oraz życzymy, aby czynione przez Was dobro zawsze powracało z podwójną siłą. Zdjęcia w galerii.

Bóg Zapłać!

W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje Wam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy 2020 Rok.

Tego życzy Wolontariat SP w Niedźwiedziu - op. Joanna Cichańska