Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

W tym roku byliśmy na odpoczynku we Włoszech w Rimini od 9 - 19 czerwca 2019. W czasie pobytu nad Adriatykiem we wtorek pojechaliśmy do San Marino, które zwiedziliśmy z przewodnikiem. Następny wyjazd to już pielgrzymka do Watykanu do grobu św. Piotra i św. Jana Pawła II. O północy wyjechaliśmy z Rimini do Rzymu aby potem Metrem dotrzeć do Watykanu gdzie po sprawdzeniu przez służby zostaliśmy wpuszczeni do Bazyliki św. Piotra aby tam o godz. 8 w kaplicy sw. Józefa uczestniczyć we Mszy św. dla naszej grupy. Po mszy św. z przewodniczką zwiedzaliśmy bazylikę sw. Piotra oraz jej podziemia gdzie wspólnie pomodliliśmy się przy grobie św. Piotra. w czasie zwiedzania bazyliki mieliśmy prywatny czas na modlitwę przy grobie św. Jana Pawła II. Ruszyliśmy w Rzym - do zamku św. Anioła - spacer nad Tybrem aby potem dojść do słynnych schodów Hiszpańskich a stamtąd metrem do autokaru i do Rimini. W poniedziałek po włoskim śniadaniu o godz. 10 wyruszamy do Niedźwiedzia do którego dotarliśmy o godzinie 4 nad ranem. Zdjęcia w galerii.

Bóg zapłać wszystkim za spokojny odpoczynek oraz tym którzy ten wyjazd zorganizowali - ks. Proboszcz Marek Wójcik 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu