Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

25 maja 2019 r. wczesnym rankiem wyruszyliśmy na nasz pielgrzymkowy szlak. Przed południem dotarliśmy do Markowej i najpierw zwiedziliśmy muzeum upamiętniających rodzinę Ulmów i Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej. Opodal Muzeum znajduje się skansen Muzeum Wsi Markowa - cofnęliśmy się do XIX wieku i z radością wspominaliśmy czasy dzieciństwa. Udaliśmy się teraz do Kańczugi - odpoczęliśmy na pięknym rynku, pomodliliśmy się na grobie mamy ks. Proboszcza i zjedliśmy smaczny obiad. A teraz udajemy się już do Kalwarii Pacławskiej, gdzie uczestniczyliśmy o godz. 21 w Apelu Maryjnym. 

26 maj 2019. W niedzielę rano uczestniczymy we Mszy św. żegnamy się z Matką Boską Kalwaryjską – „Słuchającą” i udajemy się na niespodziankę ks. proboszcza - do Bolestraszyc zwiedzać przepiękne w tym czasie ARBORETUM a co to jest to proszę zobaczyć w galerii. Po południu na majówkę udaliśmy się do Zarzecza koło Przeworska do domu Sióstr Rodziny Maryi gdzie zostaliśmy przyjęci na plebanii z wielką gościnnością a stamtąd udajemy się już do Niedźwiedzia w rozśpiewanym "autobusem". Zdjęcia w galerii.

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w pielgrzymce i ja przygotowali - ks. Proboszcz Marek Wójcik 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu