Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

 

Sakrament Bierzmowania i poświęcenie figur św. Józefa i św. Alberta - 29.04.2019. 

W poniedziałek przy wypełnionym kościele na mszy św. o godz. 18 do Sakramentu Bierzmowania przystąpiło 72 osoby - uczniowie klas VIII i Klas III Gimnazjum z Podobina i z Niedźwiedzia. Do Sakramentu Bierzmowania młodzież przygotowali: s. Teresa Słonina i ks. Dominik Woch. Sakrament Bierzmowania udzielił naszej młodzieży ks.bp Janusz Mastalski, który przed błogosławieństwem poświęcił dwie nowe figury: św. Józefa i św. Brata Alberta. Figury będą upiększać ołtarz z figurą MB Królowej Różańca Świętego. Na zakończenie uroczystości zrobił pamiątkowe zdjęcia grupowe z naszą młodzieżą do której dołączył się też chór OREMUS który upiększał Liturgię Bierzmowania. 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu