Już po raz piąty wybraliśmy uroczy Dziwnówek na turnus rehabilitacyjny aby zadbać o nasze zdrowie i wypoczynek.
Ten miły czas, który jest nam dany tradycyjnie rozpoczynamy Mszą św. by prosić Boga o szczęśliwy pobyt i piękną pogodę.
Ks. Zbigniew, zawsze serdecznie nas wita i modli się za nas, a my często odwiedzamy kościół pw. św. Maksymiliana.

Codziennie korzystamy z rehabilitacji i różnych zabiegów.

Czas wolny, to przede wszystkim spacery nad morze.

Dzieci zabawy.

No i tradycyjnie tańce i ogniska z kiełbaską organizowane przez kierownictwo ośrodka.

W tym roku również mieliśmy piękną pogodę i mogliśmy każdą wolną chwilę wykorzystać na spacery i jodowanie smile jako dowód "parę" zdjęć w galerii.

Chciałbym serdecznie podziękować uczestnikom turnusu za miłą atmosferę, p. Gosi i p. Agatce, p. Adamowi,  wszystkim, którzy nam pomagali, ks. Zbigniewowi, za modlitwę i piękne obrazki którymi nas wszystkich obdarował, także naszemu proboszczowi ks. Markowi za sprawienie wszystkim niespodzianki przez osłodzenie naszego pobytu słynnymi już pączkami "z Niedźwiedzia" i czekoladami. Pani Zofii Szymańskiej kierownik GOPS za częściowe dofinansowanie autokaru. Dziękuję także panom kierowcom, że szczęśliwie nas dowieźli i za pomoc przy bagażach i wkładaniu do autokaru.

Tadeusz Kowalczyk