Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Św. Brata Alberta przy Parafii Św. Sebastiana w Niedźwiedziu składa serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrego serca, którzy złożyli ofiarę włączając się w coroczną, charytatywną akcję połączoną z tradycyjnym zwyczajem „Cyganów” organizowaną na terenie wszystkich parafii gminy Niedźwiedź. Zebrane ofiary Akcji "Cygany" zostały przekazanena działalność Stowarzyszenia i rehabilitację osób niepełnosprawnych z naszej gminy. Organizatorzy kwesty bardzo serdecznie dziękują księżom proboszczom naszych parafii za zrozumienie szczytnej idei tej akcji. Dziękujemy również kapeli góralskiej z Poręby Wielkiej za muzyczną oprawę podczas naszej kwesty. W szczególny sposób dziękujemy pięknym Cyganeczkom, które w radosny sposób otwierały serca i portfele naszym parafianom i gościom dziękując im uśmiechem, pocałunkiem i malowaniem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Wasze serca będą również otwarte. Bóg  zapłać!

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu