Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

11 grudnia 2016 r. tradycyjnym zwyczajem popołudniu na starej plebanii odbyła się wigilia dla osób samotnych i starszych. Spotkanie wigilijne rozpoczęło się wspólną modlitwą. Dzieląc się białym opłatkiem składaliśmy sobie życzenia: te Boże i te ludzkie. Zasiadłszy do stołów spożyliśmy wigilię z tradycyjnych polskich dań. Wspólnemu kolędowaniu przewodniczyli: p. Jan Rataj, p. Agata Napora im p. Katarzyna Pająk. Wielką radość sprawiły słodycze, które każdemu uczestnikowi przekazał wójt gminy. Wielkie Bóg zapłać składam wszystkim paniom z kuchni, które przygotowały (przez kilka dni) potrawy na stół wigilijny i młodzieży (najstarszy wolontariat), która sprawnie posługiwała przy stolach wigilijnych i posprzątała starą plebanię po wigilii. Galeria.

 


 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu