Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

 

 

W kroplach dni powszednich, tak samo jak i w morzu, całe niebo można zobaczyć. - /M. Dąbrowska/

 

Już po raz czwarty wybieramy uroczy Dziwnówek aby zadbać o nasze zdrowie i wypoczynek. Ten miły czas, który jest nam dany rozpoczynamy tradycyjnie Mszą św. by prosić Boga o szczęśliwy pobyt i piękną pogodęsmile.

Korzystamy także z zabiegów rehabilitacyjnych by poprawić naszą kondycję i sprawność.

Czas wolny, to: spacery nad morze, zabawy (w tym roku odwiedził dzieci Klaun i Neptun).

Dorośli ogniska i zabawy oraz koncert śpiewaka operetkowego.

 Tym razem tylko nowi uczestnicy zwiedzali okolice a reszta wybrała się na zwiedzanie stolicy Niemiec Berlina.

 

W tym roku, mieliśmy przepiękną pogodę, ani kropli deszczu przez cały nasz pobyt. Mogliśmy każdą wolną chwilę wykorzystać na spacery i opalanie a odważniejsi na kąpiel w Bałtyku.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom turnusu (a tym razem było nas ponad 100 osób, dwa autokary) za miłą atmosferę, p. Gosi, p. Agatce,  p. Teresie, p. Adamowi i wszystkim, którzy nam pomagali, ks. Zbigniewowi, który za nas się modlił i co dzień witał nas przed kościołem. Szczególnie chciałbym podziękować pani Joannie Cichańskiej opiekunowi Wolontariatu za wsparcie i za ogrom pracy jaką wkłada przeprowadzając kwesty. Także, p. Zofii Szymańskiej kierownik GOPS za częściowe dofinansowanie autokaru oraz p. Zofii Opach i Zarządowi Stowarzyszenia za wsparcie i pomoc. Dziękuję także panom kierowcom, że szczęśliwie nas dowieźli i za pomoc przy bagażach i wkładaniu do autokaru. Zdjęcia w galerii! wink

Tadeusz Kowalczyk

 

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu