Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

W słoneczne niedzielne popołudnie w Stowarzyszeniu im. Św. Brata Alberta w Niedźwiedziu odbyła się „Majówka” połączona z Dniem Matki. Wśród pięknej zieleni otulonej ciepłymi promieniami słońca pod figurką Matki Bożej z Lourdes przy kaplicy św. Sebastiana donośnie rozległ się śpiew Litanii Loretańskiej i pieśni Maryjnych. Przewodniczył ks. Proboszcz Marek Wójcik. Następnie na Starej Plebanii  czekały kiełbaski z grilla i smaczna kaszanka i występy przedszkolaków z Niedźwiedzia, które uświetniły uroczystość „Dnia Matki”. Występy dzieci wzruszyły do łez swoje mamusie i pozostałych gości. Oklaskom nie było końca. Po występach dzieci udały się wraz ze swoimi mamusiami na przejażdżkę bryką zaprzężoną w dwa konie. Zdjęcia w galerii.

Sponsorami Majówki byli: Kazimierz i Maria Rapacz z Mszany Górnej, Krystyna Domagała z Koniny, Państwo Skwarkowie z Poręby Wielkiej, Beata Krzan z Niedźwiedzia, Kasia Wojtyczko z Lubomierza, Marian Rusnak z Poręby Wielkiej.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękuję. Zarząd Stowarzyszenia

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu